20 Haziran 2024 Perşembe

Oppo F19 CPH2219 Frp

Oppo F19 Cph2219 modeli Qualcomm Snapdragon 662 (SM6115) işlemcisine sahip. Qualcomm işlemcili modeller için etkili bir tool olan qcfire ile frp işlemini başarıyla tamamladım.

CPH2219 Frp Nasıl Açılır ?

Çeşitli sebeplerden telefonun sıfırlanması sonucu oluşan bir sorundur. Genel olarak kullanıcılar eski hesap bilgilerini hatırlamaz. Bu durumda telefon kullanılmaz hale gelir. Frp açmak için en hızlı çözüm umt pro ürünü olan qcfire modulüne ihtiyacınız var.

Qcfire en son sürümünü açın. Qu alcomm Heuristic sekmesine gelin. Model seçim ekranından F19(cph2219) modelini seçin. Aşağıda bulunan “Reset Frp” seçeneğini işaretleyin. Execute ile işlemi başlatın. Telefon kapalıyken “ses + ses -” tuşlarına basılı tutarken usb kablosunu telefona bağlayın. Program telefonu algılayacak ve frp resetleme işlemini kısa süre içerisinde tamamlayacaktır.

oppo-f19-cph2219-frp

Paylaştım konular genel olarak denendikten sonra konu haline getiriliyor. Oppo F19 cph2219 modelini qcfire ile frp silme işlemini sorunsuz olarak yaptım. Yapacağınız tüm işlemlerden son kullanıcı sorumludur. Olası sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads