24 Nisan 2024 Çarşamba

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max (Sweetin) Engineering Rom

Note 10 Pro Max Engineering rom, telefonun üretim sırasında gerekli testlerin yapılması için kullanılan yazılımdır. Eng rom  normal kullanım için uygun değildir. Yapacağınız işlemlerden sonra global rom yükleyip kullanmaya devam edin.

Eng Rom Yükleme işlemi

Eng rom yüklemek için telefonun bootloader kilidinin açık olması gerekiyor. Bootloader kilidi kapalı olan Redmi Note Pro Max ( Sweetin ) modeline auth hesap olmadan eng rom yüklemek mümkün değildir.

Tr Tools Pro son sürümünde sideload modu ile bootloader kilidini geçici olarak kaldırıyor. Bu sayede auth hesap olmadan eng rom yükleyebilirsiniz.

Note 10 Pro Max eng rom buradan ulaşabilirsiniz.

Eng Modem

Eng modem dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. “çift tıkla modem yüklensin.bat ” uygulamasını çalıştırın. Telefonu fastboot moduna alın ve yüklenmesini bekleyin.

Eng rom ile işiniz bittiği zaman global rom yüklemek için tekrar telefonu fastboot moduna alın. Global rom yükleme sırasında modem seçeneğini kaldırın. Eğer global rom modemi yüklerseniz yaptığınız işlemlerde sorun yaşayabilirsiniz.

Uyarılar

Eng rom yükleme sırasında bir sorunla karşılaşırsanız yetkili hesaba ihtiyacınız olur. Aynı şekilde geçici bootloader kilidi açma sırasında da bir sorun olursa yine yetkili hesap gerekir. Yüklemeleri yapmadan önce mi hesabınız ve google hesabınızdan çıkış yapmayı unutmayın.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads