11 Temmuz 2024 Perşembe

Reeder P13 Blue 2022 SC9832E Frp

Reeder P13 Blue 2022 SC9832E Frp nasıl kaldırılır?

Reeder P13 Blue 2022 modeli Spreadtrum SC9832E işlemcisi ile çalışıyor. Spreadtrum işlemcili telefonların frp işlemi içn spd destekleyen programlara ihtiyacımız var.

Nck dongle ve umt dongle spd işlemci modeli için çıkarmış olduğu program modülleri var. Biz bu yazımızda anlattığımız frp işlemi için Ultimate dongle tarafından yapılan  ” ultimate unisoc module” kullandık.

Frp işlemi nasıl yapılır ?

Uimate unisoc module v0.1 sürümünü çalıştırın. Flash mode tab sekmesine gelir. Hemen sağ tarafta olan models seçeneğinden ” Generic Cpu” seçin, aşağıdaki seçenekten ” SC9832E_EMMC” seçin. Job kısmından ” Remove FRP”‘yi seçin.

Telefonu kapatın. Execute butonu ile programdan frp sıfırlama işlemi başlatın. Program size ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu telefona takmanızı söyleyecek fakat burada bir hata var. Bu kombinasyon ile  program telefonu algılasa bile bir işlem yapmıyor.

Reeder P13 Blue 2022

Bu sorunu çözmek için, ses + tuşuna basılı tutarak usb kablosunu telefona takın. Program telefonu boot edip frp sıfırlama işlemini tamamlayacak. Siz yine de her iki kombinasyonu deneyin. Modelden modele farklılık gösterebilir.

Spreadtrum işlemcili başka marka modeli telefonları aynı yöntem ile frp sıfırlama yapabilirsiniz. Önemli olan telefonun işlemci modelini programın destekliyor olması. Spreadtrum usb drivlerının bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor.

USB Driver kurulu değilse, aşağıdaki linktenk indirebilirsiniz.

Windows 10 için Sorunsuz USB Driver

Umt dongle sahip değilseniz, Nck dongle spreadtrum için çıkarmış olduğu program mevcut. Aynı işlemi bu program üzerinden de yapabilirsiniz.

Ultimate dongle’a sahipseniz, ultimate unisoc module v0.1 programını buradan indirebilirsiniz.

Reeder blu 13 2022 modelinin frp sıfırlama işlemini UMT Unisoc programı ile başarılı bir şekilde yaptık. Hiçbir hata yada sorunla karşılaşmadık. Bu işlemi yapan son kullanıcı oluşabilecek tüm sorunlardan kendi sorumludur. Websitemiz tamamen eğitim amaçlı bu paylaşımı yapmıştır.

Samsung A30 Ekran Nasıl Değiştirilir? konusunu gördünüz mü ?


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads