19 Haziran 2024 Çarşamba

Casper Nirvana Cta Sıfırlama ve Rom Yükleme

Casper Nirvana Cta Rom Nasıl Yüklenir?

Casper nirvana Cta modeline hard reset yapamadığınız durumlarda, paylaştığım rom dosyası ile tableti sıfırlayabilirsiniz. Bu işlem için bir adet hafıza kartına ihtiyacınız var. Yükleme yaptığım tabletin görseli aşağıdaki gibidir. Eğer uyumsuz model ile yükleme yapmayın.

casper-cta

Aşağıdaki linkten nirvana cta modeline ait rom dosyasını indirin. Dosya Winrar ile sıkıştırılışmıştır. Winrar gibi bir program yardımıyla dosyaları arşivden çıkarın. Tüm dosyaları direkt olarak hafıza kartının ana dizinine kopyalayın.

Hafıza kartını tablete takın. Tableti kapattıktan sonra ses kısma – ses yükseltme tuşlarına basılı tutarken power tuşuna bir süre basın. Yükleme ekranı geldiğinde tuşları bırakın ve yüklemenin bitmesini bekleyin.

casper cta update

Yükleme işlemi bittikten sonra tablet otomatik olarak yeniden başlar ve kurulum ekranına geçer. Android kurulum adımlarını tamamladıktan sonra tabletiniz artık hazır.

Yükleme yapmadan önce tabletin şarjı dolu olduğundan emin olun. Her ihtimale karşı yükleme sırasında tableti şarja takmaya ihmal etmeyin.

nirvana cta upgrade

Casper via G4 MT6765 frp nasıl kaldırılır ?


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads