21 Mayıs 2024 Salı

Turk.net’li olan interneti 1 ay bedava kullanıyor

Turk.net üye olan abonelerine 1 fatura dönemini bedava kullandırıyor. Son yılların gözde internet servis sağlayıcı firması olan Turk.net’in avantajları saymakla bitmiyor.

Herşeyden önemlisi abonelerini taahhüt yapmaya zorlamıyor. Almış olduğunuz hizmeti istediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz.

5 aylık Turk.net kullanıcı olarak önemli notları sizlerle paylaşmak istiyorum. En önemli konu , alt yapınız nekadar iyi. Evinize kadar kaç mbps hız alıyorsunuz. İç tesisatınızda problem var mı ? Sağlıklı bir alt yapıyıa sahipseniz, hiç düşünmeden turk.net abonesi olabilirsiniz.

Kota yok!
Taahhüt yok!
100 Mbps’e kadar
Sınırsız İnternet
75,99 TL

Turk.net’i 1 ay bedava kullanmanız için yapmanız gereken sadece referans linkiyle girdiğiniz formu doldurmak. Bu sayede hem siz hem ben 1 ay bedava interneti kullanabiliriz.

Referans linki : https://turk.net/p/TLD62HV17ITI/

TurkNet veya tam adıyla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye’de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcı olup, ayrıca telefon ve veri hizmetleri de sunan telekomünikasyon şirketidir. TurkNet ilk olarak 1995 yılı Mayıs ayında Turk Nokta Net adıyla kurulmuştur.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads