19 Haziran 2024 Çarşamba

TB-X605FC Frp Nasıl Açılır?

Leno TB-X605FC Frp işlemi için öncelikle umt tool gibi qualcomm işlemci destekleyen gsm tool yazılımı gerekli.

TB-X605FC

TB-X605FC Frp kilidini açmak için UMT QcFire programını kullandık. Fakat Qcfire reset frp işlemini kendi kullandığı loader ile açamadı. Boot options bölümünden ” Automatic” tickini kaldırın. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi 3 nokta butonuna tıklayın. Açılan pencereden hemen aşağıdaki linkten indirdiğiniz loader dosyasını seçin.

lenovo-tb-x605fc-frp

Lenovo TB-X605FC modeli için loader dosyasın seçtik. Frp sıfırlamak için  şimdiki adımları takip edini. Tableti kapatın ve Qcfire programından ” Reset Frp ” butonuna tıklayın. Program tabletin bilgisayara bağlanmasını bekliyor. Ses yükseltme tuşuna basıkı tutarken usb-c kablosunu tablete takın. Ekrana Lenovo logosu gelecek, ses yükseltme tuşuna basmaya devam edin. 4-5sn sonra tablet Qualcomm 9008 modunda bilgisayara bağlanacak.

Qcfire programı çok kısa bir süre içerisinde frp kilidini tabletten kaldıracaktır.

TB-X605FC için Loader dosyasını buradan indirebilirsiniz. Qualcomm destekleyen tüm gsm toollarında kullanabilirsiniz

TB-X605FC Frp için Uyarılar

İndirdiğiniz Loader dosyası TB-X605FC modeline aittir. Farklı modellerde kullanmayın. Anlatımını yaptığımız konu sadece TB-X605FC modeli için geçerlidir. Bu loader dosyası ile frp kaldırma işlemi başarılı olarak yapılmıştır. Yapılan tüm işlemlerden işlemi yapan son kullanıcı sorumludur.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads