22 Mayıs 2024 Çarşamba

YAL-L21 Huawei Nova 5t frp

YAL-L21 Huawei Nova 5t frp işlemi için ilk olarak telefonun kasasını açıp test point yapmanız gerekiyor. Test point işemi nasıl yapabiliriz ?

yal-l21 nova 5t test point
yal-l21 nova 5t test point

Yukarıdaki test point noktasını bir cımbız yardımıyla telefon kapalıyken şaseye dokundurup, usb kablosunu telefona takın. Bu işlem ile telefon usb com 1.0 moduna geçmiş olacaktır. Test point sonrası telefon usb com 1.0 modunda bağlanacaktır . Eğer usb com 1.0 driverınız mevcut değilse, buradan ulaşabilirsiniz .

Nova 5t modelinin frp işlemini yapmak için eft pro programına ihtiyacınız var. Bu uygulama ücretsiz değildir. Bu nedenle programı satın almanız gerekiyor . Eft pro programının son versiyonunu indirmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli : İşlemi yapmadan önce telefonun pili en az %20 olmalıdır. İşlem sırasında usb kablosu ile telefon bağlantısını kesmemelisiniz. Kullandığınız usb kablosunda bir sorun olması durumunda, frp işlemi başarıyla tamamlanamamaktadır.

Eft pro 3.9.1 programını açın. Sırasıyla , Huawei – frp -rest frp ( test point ) (usb com 1.0 ) seçeneğini seçin. Ondan sonra start butonuna basarak işlemi başlatın. İşlem 20-30 sn içinde tamamlanacaktır . Telefon otomatik olarak başlamaz ise power tuşuna basarak telefonu başlatabilirsiniz .

YAL-L21 Huawei Nova 5t frp
eft dongle yal-l21 frp

Sonuç olarak, Nova 5t frp işlemini eft pro 3.9.1 versiyonu ile sorunsuz olarak tamamlanmıştır. Yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu son kullanıcıya aittir. Bu sebeple oluşabilecek tüm sorunlardan, web sitemiz sorumlu tutulamamaktadır .

Ayrıca websitemizde frp için apk dosyları mevcuttur.

Son olarak Youtube kanalımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. 🙂


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads