19 Haziran 2024 Çarşamba

Xiaomi Unlock Mi Account and FRP New model No need auth

Xiaomi son güncellemelerden sonra yetkili mi hesabı olmadan işlem yapmayı engelliyor. ( boot-loader kilidi açık olan modeller yetkili hesap istemez. ) Paylaşmış olduğumuz dosyalar yetkili hesap olmadan frp ve mi hesabı açmanızı sağlar.

Aşağıdaki listede paylaşılan modeller için geçerlidir.

Xiaomi Unlock Mi Account and FRP
Xiaomi Unlock Mi Account and FRP

Mtk işlemci olan modeller spflash tool ile yapılabilir. Edl mode olan modeller ise test point ile qualcomm 9008 edl moduna alınarak qfil, umt gibi programlarla yapılabilir. Mtk olan modelin açıklaması, scatter dosyası frp ve mi account için geerekli olan format adresleri dosyanın içinde mevcuttur. Test point ile yapılan diğer modellerin gerekli tüm dosyaları klasörün içinde mevcuttur.

Daha önce bu dosyaları deneme şansım olmadı. Tüm sorumluluk işlemi yapan kişiye aittir. Olası sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Bilginiz yok ise evde denemeyiniz 🙂

İndirme adresi : https://www.mediafire.com/file/aojdusmk58yw8p0/gncgsm.com-Unlock_Mi_Account_and_FRP_New_model_2020_No_need_auth.rar/file

rar şifresi : gncgsm.com Sıkıştırılmış dosyayı açmak için winrar programına ihtiyacınız var. Programa sahip değilseniz buradan indirebilirsiniz.

YouTube kanalımızı ziyaret edip, kanalımıza ücretsiz abone olabilirisiniz. YouTube kanalıma buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads