14 Temmuz 2024 Pazar

Mi 8 lite nv data corrupted Fix

Mi 8 lite (platina) modeline qcn dosyası yazdırdıktan sonra nv data corrupted hatası verip recovery moda dönüyorsa linkteki dosyası yazdırmanız yeterli.

Peki bu dosyayı telefona nasıl yükleyeceksiniz ? Bu işlem için öncelik telefonda twrp kurulu olması gerekiyor. Bu işlemleri yapmanız içn tabiki bootloader kilinin açık olması gerekiyor. Twrp recovery menüsünde backup bölünüden sadece efs bölümünü yedekleyin. Telefonu usb üzerinden bilgisayara bağlayın. Bilgisayarım bölümünden telefonun dosya sistemine girin. twrp backup klasörü içinde efs yedek dosyaları bir yere kopyalayın ve dosyaları silin. İndirmiş olduğunuz efs yedek dosyalarını az önce sildiğiniz klasörün içine kopyalayın. Twrp menüden restore kısmından kopyaladığınız dosyaları geri yükleyin. Telefonu yeniden başlattıktan sonra hatanın artık olmadığını göreceksiniz. Bu işlem sadece nv data corrupted hatasını düzeltir. qcn ile ilgili sorunu çözümü değildir. İlgili sorunu yaşadığım mi 8 lite modelinde denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.


Mi 8 lite nv data corrupted Fix

nv data corrupted sorunun çözümü ve anlatımı gncgsm.com’a aittir. Kaynak gösterip paylaşırsanız sitemize destek olmuş olursunuz.

İndirme adresi https://www.mediafire.com/file/3maif8apbw6w3a2/mi_8_lite_nv-data-corrupted-fix-gncgsm.com.7z/file

Bir teşekkürü çok görmeyin 🙂 Yorum yazarak sitemize destek olabilirsiniz.


Related Articles

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads