20 Haziran 2024 Perşembe

I8190 S3 mini 4.1.2 Türkçe Rom

i8190 s3 mini modeli için 4.1.2 Türkiye sürümü. Rom yükleme işlemi çok basittir. İhtiyacınız olanlar micro usb kablo ve odin programı.

İlk olarak telefonu download moda alın. Telefonu kapatın, ses kısma + orta + güç tuşlarına birlikte basın. Ekrana download mod öncesi bir ekran gelecek, bu ekranda ses yükseltme tuşuna bir kere basın. Ekranda download mod yazısını göreceksiniz.

Odin programını açın, ap kısmından indirmiş olduğunuz dosyası gösterin. Start butonuna basın ve yükleme işleminin bitmesini bekleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra telefonun açılması biraz zaman alabilir. İşlem sonrası telefon fabrika ayarlarına dönebilir. Bu durumda kişisel verilerini yedeklemeyi unutmayın. ( Yazılım sonrası telefon sıfırlanmazsa eğer , telefonu fabrika ayarlarına manuel olarak sıfırlayın. Bu işlem telefonun daha stabil çalışmasını sağlar )

Tüm işlemler bukadar. Paylaşımını yaptığımız bu işlemde kullanılan rom dosyası defalarca kez farklı telefonlar üzerinde denenmiştir. Yazılım esnasında donanımsal sorunlardan dolayı işlem yarıda kalabilir. Sorumluluk herzaman işlemi uygulayacak olan son kullanıcıya aittir.

Dosya linki ve ilgili işlemin anlatımı gncgsm.com’a aittir. İstediğiniz yerde kaynak belirterek paylaşırsanız mutlu oluruz . 🙂 Teşekkürler.

Ap kısmına indirmiş olduğunuz dosyayı seçin.

Odin programını indirmek için buraya tıklayın.

i8190 S3 mini 4.1.2 Türkçe rom indirmek için tıklayın.

İndirmiş olduğunuz dosya winrar programı sıkıştırılmıştır. Winrar programı kullanarak dosyayı açabilrsiniz. Rar şifresi yoktur. Winrar indirmek için buraya tıklayın.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads