22 Mayıs 2024 Çarşamba

Uni-Android Tool [UAT] Version 6.01

Uni-Android Tool [UAT] Version 6.01

Uni-Android Tool
Uni-Android Tool

Uni-Android Tool ile Android tabanlı telefonlar için birçok işlemi yapabileceğiniz bir uygulama. Mtk, Qualcomm, Samsung, Xioamoi, Motorola, Microsoft, Nokia, Lg gibi birçok modeli desteklemektedir. Bir diğer özelliği de Huawei marka telefonlara .app uzantılı romları kolayca yüklemektedir.Birçok modele Frp (factory reset protection) işlemini desteklemektedir.

Örnek olarak verebileceğimiz birkaç işlemi paylaşmak istiyorum. Aşağıdaki ekran görüntüsünde yaptığımız model Xiaomi Redmi 3s factory reset işlemi. Kullanıcı şifresini unutmuş ve telefonu kullanamıyodu, telefonun recovery menüsü olmadığı için yazılım atmadan sıfırlamak zor gibiydi. Uat ile saniyeler içinde telefonu sıfırlamayı başardı.
Uni-Android Tool

Bu işlemde de Vestel 5010 modelinin frp işlemi yapıldı.
Uni-Android Tool

Program ücretsiz değildir. Son kullanıcı için yapılmış bir uygulama değildir. ( ücretini verip alabilirsiniz tabi. ) Program 50$ olarak satışa sunulmuştur.
Satın almak için ; http://www.uni-androidtool.com/shop/uni-android-tool-u-a-t/

Programın satışı ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Sadece tanıtım amaçlıdır. Teknik servis işi yapan her bayiyin sahip olması gereken bir araçtır.

İndirme adresi:
UAT_Setup_6.01


Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads