12 Nisan 2024 Cuma

Huawei MediaPad T5 AGS2-W09 frp – test point

Bu konumuzda Huawei MediaPad T5 AGS2-W09 modeli için frp çözümünü anlatıyorum.

Öncelikle tabletin ekranını kaldırıp ana karta ulaşmamız gerekiyor. Aşağıdaki test point işlemini yapıp, cihazı usb com 1.0 moduna almamız gerekiyor. Usb com 1.0 driver dosyalarını daha önce sitemizde paylaşmıştık. Buradan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

Huawei MediaPad T5 AGS2-W09 frp – test point

Bu işlem için octapus yada eft dongle programlarından biri gerekiyor. Ben bu işlemi eft dongle ile yaptım. Eft pro sürümünde huawei sekmesini açın. Frp bölümünden usb com 1.0 seçeneğini seçin. Aşağıda model listesi açılacak ve modellerden RNE-L21 modelini seçin. Daha sonra işlemi başlatın. İşlem sonunda eft pro size işlemin fail olduğunu söyleyebilir ancak işlemi başarıyla tamamlar. İşlem sonrası tabletin açılması 5dk’yı bulabilir. Tablet açıldıktan sonra kurulum ekranını tamamlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Bu işlemi eft pro ile RNE-L21 modeli üzerinden usb com 1.0 test point ile başarıyla frp işlemini başarıyla tamamladım. Oluşabilecek sorunlardan işlemi uygulayan kişi sorumludur.

Hi there, Huawei MediaPad T5 AGS2-W09 frp solution. Just need eft pro or octapus,sigma bla bla. I use eft pro.

Open eft pro Huawei section. Select model ” RNE-L21″ . Plug usb cable with test point. Start process and wait until finished. If eft pro says frp reset fail dont worry, process completed. After MediaPad T5 AGS2-W09 auto restart and factory reset. Wait about 4-5 min and enjoy ! .

If you need usb com 1.0 driver, Click here

all responsibility belongs to the end user.


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads

Son Konular

Ads